This page has not been localized yet. If you would like to help us with the translation, feel free to contact us.
Contact us
Яскрава Історія
"Добро - найкращий подарунок"
- Анна
З Мікрогрантом у нас вийшло…
Я мрію…
Запалити вогник надії у серцях тих, хто вірить і чекає на Диво – для діток з інтернату передсвяткові подарунки стали саме цим омріяним Дивом!
"Подарувати відчуття дива для діток із інтернату, які мріють про святкові подарунки. Оскільки я працюю вихователем у ліцеї, хочу долучити до цієї акції ще й дітей, яких навчаю.»."
Історія Анни
Працюючи вихователем наукового ліцею «Хортицької національної академії», Анна щодня сіє у душах дітей зерна доброти та любові, і ці добірні зернятка проростають у дитячих серцях, наповнюючи їх теплом взаєморозуміння, дружби й милосердя. Недарма про таких, як вона, говорять – «серце віддають дітям». Її сили та світла вистачає на те, аби підтримувати і допомагати іншим, робити світ та людей довкола себе яскравішими, добрішими, більш наповненими та щасливими.
іскра
Щороку наша родина бере участь у акції «2000 подарунків до Дня Святого Миколая» від благодійного фонду «Твоя опора». Суть цієї акції у тому, аби зігріти своїм теплом серденько покинутої дитини. Долучитися до акції та подарувати свято вихованцеві інтернату дуже просто: ми переглядаємо на сайті Благодійного фонду «Твоя Опора» мрії дітей та обираємо ту, яку можемо здійснити.

Для діток – вихованців інтернату – справжнє новорічне диво складається не з останньої моделі Iphone або крутих ґаджетів. Вони мріють про звичайні речі – іграшки, книжки, солодощі… Мріють і не можуть собі цього дозволити... Тому щороку ми намагаємось втілити в життя декілька дитячих мрій і спробувати подарувати їм новорічне диво.
А цього року я вирішила долучити до цієї традиції і своїх вихованців із Наукового ліцею «Хортицької національної академії». Адже що, як не приклад дітей, зможе привернути увагу дорослих і повернути до них ці дитячі відчуття очікування новорічних чудес через можливість зробити щасливішою хоча б одну дитину?!
- Анна
вогонь
Якщо до вогника бажання додати іскорку підтримки, то отримаємо спільне багаття доброти та натхнення! У цьому я переконалася на власному досвіді – завдяки мікрогранту від Goodacity ми отримали кошти на закупівлю і змогли надіслати подарунки дітям, які так сильно на них чекали!

Нам вдалося освітити та зігріти життя тих, хто потребує допомоги, запалити вогник надії у серцях тих, хто вірить і чекає на Диво! Творити добро насправді простіше, ніж можна собі уявити…

Такі подарунки для вихованців інтернатів – це не просто вміст пакунків, а – насамперед – вміст душі тих, хто наповнив пакунки. І це відчувають діти!
Хто хоча б раз був Дивотворцем не тільки для своїх малят, а для тих, які не мають батьків або переживають із рідними певні життєві труднощі, розуміє, яка це радісна місія! А наповнені щастям та непідробними радісними емоціями оченята дітей – найкраща подяка за допомогу! Благодійність – це найнатхненніший шлях до щастя!
- Анна
«Хочеш побачити диво? Будь Дивом»,— говорить відома приказка. І героїня нашої історії Анна – саме та людина, покликання якої – творити Дива! Її історія проймає до глибини душі, надихає, мотивує та запалює серця.
— команда Goodacity
Почни свою Яскраву Історію з #МікрогрантиGoodacity!
Ваша іскра також може розпалити вогонь Добра! А ми допоможемо!

Бачите необхідність допомогти комусь, але у вас немає для цього достатньої фінансової можливості – звертайтеся до нас і заповнюйте заявку на мікрогранти Добра. Запаліть вогник надії у серцях тих, хто потребує уваги та підтримки!
Your Personal Information is Confidential!
Describe your charitable initiative or who it is that needs help or what is your charitable initiative. Please describe elaborate on everything you think is important.
Specify the type of help needed
In case of financial assistance, indicate the amount. In case of other help, specify what exactly is needed.
By using this form, you agree to our Privacy Policy.
Made on
Tilda