Тропи добра
"Мистецтво доброчинності"
Ти колись відчував бажання знайти свій шлях у житті? А може, і досі у пошуках свого призначення? Завжди непросто зрозуміти, до чого у тебе є талант і здібності. Але ми знаємо, як розкрити твій потенціал! На цій тропі добра до тебе прийде справжній вчитель. І підкаже напрямок, який може зробити тебе щасливішим.
Дізнатися більше
"Рецепти добрих справ"
Чи знаєш ти рецепт, який перетворює буденний день на феєрію вражень? А любиш смачно перекусити новою стравою? На цій тропі добра ми станемо надзвичайними кухарями і покажемо, як приготувати дещо неординарне. Запрошуємо тебе разом посмакувати щастя!
Дізнатися більше
"Плетена історія доброти"
Буває так, що життєвий шлях – наче темний ліс? Ти блукаєш у хащах розпачу і зневіри, і тобі так потрібна чиясь підтримка! Ми віримо, що існує чарівний клубочок добра, який здатен вивести кожного до світла надії. Запрошуємо тебе піти за чарівною ниткою, яка приведе тебе до гармонії з собою і світом!
Дізнатися більше
"Гра за правилами добра"
Хочеш бути чемпіоном власної долі? Перемагати несправедливість у житті? Ми вважаємо, що небайдужі серця завжди виграють! Запрошуємо тебе на переможну Тропу добра – переконатися у силі добрих справ.
Дізнатися більше
"Інвестиція нового покоління"
Яка, на твою думку, найкраща інвестиція в 2021-му році? Ти скажеш: "Біткоїн". Але щодня тисячі людей вкладаються в біткоїни. Тому саме зараз – час для підкорення нових вершин, час рухатися вперед! Що як ти дізнаєшся, що ми знайшли річ, яка цього року мала більш високу прибутковість, ніж біткоїн?
Дізнатися більше
"Мода на добрі справи"
Хочеш дізнатися, як запалити блискітки щастя в очах дитини? Насправді це простіше, ніж можна собі уявити! Давай разом пройдемося стежкою добра! Ти дізнаєшся, що робити добрі справи легко. І навіть маленька допомога обов'язково покращить чиєсь життя!
Дізнатися більше
"Чисте добро"
Хочеш стати джерелом радості, що несе людям світло добра? Навіть найменший крок має вагу. А коли ви проходите шлях спільно, допомагаючи один одному, будь-які труднощі долаються легше. Об'єднавши наші зусилля, ми зможемо зробити неможливе можливим. Давай разом пройдемо стежкою добра, крокуючи пліч-о-пліч і освітлюючи її якомога яскравіше!
Дізнатися більше
"Добро, яке зігірває"
Хочеш дізнатися, як звичайні люди створюють тепло і комфорт для інших людей? Наші сили безмежні, особливо коли це стосується допомоги тим, хто її потребує. Тобі точно під силу пройтися тією ж стежкою і відчути, як добро зігріває серця.
Дізнатися більше
"Новорічний дух добра"
Хочеш дізнатися, як просто можна здійснити дещо особливе? Ти можеш побачити блиск та радість в дитячих очах, зробивши всього декілька простих кроків. Ідучи шляхом добра, ти зможеш відчути потужну енергію любові і крила за спиною. Прояв доброти дозволить тобі стати величною людиною. Дозволь собі цю розкіш!
Дізнатися більше
"Новорічне диво у подарунок"
Хочеш дізнатися, як можна невеличкими кроками та добрими вчинками оселити щастя в дитячих очах? Запрошуємо пройтися святковою тропою добра, яка починає свій шлях від звичайної ідеї. І подолавши сумніви та страхи, завдяки доброті своїх попутників, прямує просто до дитячих сердець.
Дізнатися більше
Напиши нам!
Твої дані конфіденційні!

Ми не будемо спамити, наша мета - знайти друзів 😊
Дізнайся у нас, чим можеш допомогти
Використовуючи цю форму Ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності.
Made on
Tilda