This page has not been localized yet. If you would like to help us with the translation, feel free to contact us.
Contact us

Тропа Добра
"Пухнаста доброчинність"
"Добро для чотирилапих"

01 грудня 2021
Якщо тобі подарують 2022 грн – на що ти їх витратиш? Це не такі великі кошти, та коли добре подумати… навіть така незначна сумма здатна принести багато щастя і радості. Пройдись цією тропою добра, і вона не залишить тебе байдужим. І обов'язково надихне повірити в себе!

Коли тобі приходить ідея зробити добро, не поспішай відмовлятися від неї. Шукай можливості! І ти обов'язково опинишся на вірному шляху, де твої зусилля примножаться і отримають велике значення. Будь воїном добра, для якого немає перешкод!
— команда Goodacity
Goodacity Добразность Старт

Старт

Бачення та запал
Що відбувається, коли у тебе є бажання зробити добро, а ресурсів – обмаль? Ти думаєш: хіба одна людина здатна вирішити велику проблему? Може взагалі не братися за справу, бо все одно нічого не вийде? Бо хто ж змагається сам-на-сам із всесвітньою несправедливістю…

Простір добра Goodacity запевняє тебе: все можливо! Цілком реально самотужки стати чарівником і допомогти чужій біді. Та навіть наодинці ти можеш пройти тропою добра і здійснити велику справу. Так само, як героїня нашої наступної історії.
Goodacity Добразность Шаг 1

Крок 1. Проблема

Що може одна людина? Здавалося б, дуже мало. Наприклад, коли справа стосується допомоги безпритульним тваринам. Їх десятки, а може і сотні на вулицях наших міст! Як допомогти всім? Це реальна проблема, в кожному селі і місті нашої країни. І самотужки братися за її рішення дуже лячно, та й виникає питання: навіщо? Нагодувавши кілька котів у своєму дворі – хіба врятуєш від голоду решту? А стерилізація однієї собаки – хіба вирішить проблему популяції тварин? Відповідь знайдеться на цій тропі добра, і можливо для когось буде неочікуваним рішенням. Тому ніколи не відмовляйся від бажання зробити добро, навіть коли здається, що це нереальна ідея!
Goodacity Добразность Шаг 2

Крок 2. Можливість

Пам'ятаєте, ми говорили, що одна людина здатна на великі справи? Вікторія – звичайна дівчина, яка любить тварин. Вона теж проживає у місті Хуст і опікується безпритульними собаками і котиками.

Вікторія побачила оголошення про мікрогрант на сторінці в соцмережах, і зрозуміла – це знак, щоби надати додаткову допомогу волонтерському об'єднанню, адже їм постійно потрібні кошти – на лікування, стерилізацію, корми та інше. Вона подала заявку на мікрогрант від Goodacity, де розповіла про допомогу безпритульним тваринкам.
Волонтери незалежного об'єднання волонтерів «Безпритульні Тварини Хуст» роблять дуже добру справу: рятують від голоду і холоду собак і кішок, стерилізують, лікують, знаходять перетримку і найголовніше – дім і люблячих господарів.

Чому це важливо? Бо стерилізація безпритульних тварин зменшує їхню популяцію на вулицях. А вакцинація від сказу – запобігає поширенню цього смертельного вірусу, яким може захворіти і людина. Волонтери активно ведуть сторінки в соцмережах, пишуть історії про тваринок, знаходять їм домівки.
Про Мінігранти я дізналася з соціальних мереж, мені дуже сподобалася ця ініціатива і взагалі ідея – об'єднати небайдужих людей робити добрі справи, повірити в свої сили, донести до людей, що допомагати може кожен, і це круто! Для мене це був знак і поштовх діяти.
Добродійка з міста Хуст
Goodacity Добразность Шаг 3

Крок 3. Вирішення

На мікрогрант у 2022 грн Вікторія замовила у зоомагазині такі товари: 1 велику упаковку корму для собак,1 велику упаковку корму для котів, 20 банок паштету для котів, 10 банок паштету для собак, 1 переноску. Ще власниця зоомагазину пообіцяла надати знижку, тож кілька сотень гривень залишаться на засоби від бліх та нашийники.

Дівчина була щаслива, адже навіть цей невеликий перелік харчів має врятувати кілька хвостатих життів. Ми теж вважаємо допомогу тваринам шляхетною справою. Більше того, ми віримо, що в світі повинно бути якомога більше добра. І твоя маленька допомога, наче краплина в морі, виливається у океан великої підтримки та надії.
В цій історії ми довели, що навіть один у полі воїн! Одна дівчина стала чарівницею для кількох десятків пухнастих, просто повіривши у силу добра. Мікрогрант – це можливість. Але перший крок на цьому шляху ти робиш самостійно. Важливо прийняти рішення і зробити цей крок!
— Ірина, добродійка Goodacity
Goodacity Добразность Шаг 3

Крок 4. Зміни

Невже ти один можеш вирішити глобальну проблему? Або від твоїх дій залежить подальші доля людей чи тварин? Саме так, вважаємо ми. І запевняємо тебе: не бійся! Будь-яка благодійна ініціатива краща, ніж її відсутність. І ти ніколи не знаєш, куди заведе тебе стежка добра!

Наша героїня Вікторія не лише отримала позитивні емоції від допомоги тваринам. Отримання мікрогранту дало дівчині віру і впевненість, що вона – на правильному шляху. А завдяки її вірі, кількадесят пухнастих підопічних тепер ситі і щасливі! Бо хто як не ми, люди, потурбуємося про тих, хто сам собі не може допомогти? Собаки і коти живуть поряд з нами завжди, тож варто зробити їхнє безпритульне життя хоча би трішечки комфортнішим і приємним!
Ще з дитинства я впевнена в тому, що допомагати іншим - справа обов'язкова і стосується кожного. Поміж нас дуже багато добрих і небайдужих людей до чужої біди, але не завжди вони самі мають змогу допомогти іншому. Іноді є велике бажання, але не знаєш – як допомогти, з чого починати, є сумніви, навіть сором. Тому я дуже вдячна проєкту Goodacity і всім хто причетний до його створення. Ви молодці і робите гарний приклад для всіх!
Вікторія
Goodacity Добразность Финиш

Фініш

Час підбивати підсумки
Особиста перемога – це коли долаєш власні страхи. А потім приймаєш рішення, дієш – і отримуєш дивовижний результат! Усвідомлюючи, що твоя маленька допомога має неоціненне значення для світу. Маленькими кроками ти робиш велике добро.
— команда Goodacity

Здається, що 2022 грн – це дуже мало. Ці кошти не можуть докорінно змінити хід історії або не вплинуть на якісь глобальні процеси у вашому оточенні. Але уявіть, що кожен з нас, по черзі, витратить по 2022 грн на добро?

Один пакунок корму подовжить життя одного безпритульного собаки на тиждень. Але якщо чотири людини придбають чотири пакунки – це вже місяць маленького пухнастого життя! І хтозна, як складеться доля чотирилапого – можливо, цей пес потрапить у люблячу родину, і також врятує свого майбутнього господаря від самотності?

Кожен поодинці – ми лише ланки. Але всі разом – потужний механізм, наче чарівний годинник, який відраховує хвилини на нові дива!
Goodacity Посланники Добра
You can afford yourself the luxury of goodness!
Doing good is very simple!


Do you know a school that needs help?
Do you want to take part in our next charity event?
Do you want to know how you can help?
Write to us
Робимо добро разом!
Наш простір добра відкритий для кожного 😊
Твої дані конфіденційні!
Кому і як ти хочеш допомогти? Або поділися власною історією добра!
Made on
Tilda