This page has not been localized yet. If you would like to help us with the translation, feel free to contact us.
Contact us

Тропа Добра
"Тепло добра – для постраждалих від війни"

30 червня 2022
Людяність проти жахіть війни – це наша потужна зброя! Неймовірна сила всередині нас, унікальна зброя, яку не знищити ворогу – це наша здатність допомагати і підтримувати один одного. Нині кожен українець – ланка у неймовірному живому «ланцюзі добра», де всі допомагають один одному. На своєму місці кожному під силу робити добрі справи. Усі – воїни, але у кожного свій фронт. І це дає надію та впевненість, що ми зможемо все подолати і перемогти!
Goodacity Добразность Старт

Старт

Доки в наших серцях є місце для чуйності, людяності таспівчуття, доти жодному ворогу нас не здолати…
— команда Goodacity
Goodacity Добразность Шаг 1

Крок 1. Зруйновані мрії

Війна руйнує людські життя, міста, будинки, плани та мрії… Кожен українець так чи інакше постраждав від російського вторгнення… Село Новий Биків на Чернігівщині одним із перших відчуло жахи окупації – 27 лютого сюди уже зайшли російські війська.

Про місяць пережитого пекла місцеві мешканці і досі розповідають зі сльозами на очах – пам'ять болить… Зрешечена обстрілами церква, окопи просто посеред дитячого майданчику, глибочезні вирви від снарядів на людських подвір'ях… Замість будинків, де жили, планували, мріяли, народжували дітей, викохували кожен закуток – руїни та згарища… Скільки зруйнованих місць… доль… мрій…

Російські загарбники знищили майже всю інфраструктуру у селі, зруйнували близько сотні житлових будинків, викрали все, що змогли вивезти з собою…
Будинки ми всі відбудуємо, найголовніше – життя! Коли на подвір'я летіли ракети, багато хто із нас дивом залишилися живими. Але якщо ми живі, то треба жити!
команда Goodacity.
Бо ж місто чи село – це не лише будинки, хати, обійстя… Душа населеного пункту – це люди, і вони залишилися. Будинків немає, але люди – є. Оселі розбиті, а люди – незламні! Затягують плівкою вибиті вікна, розбирають завали і облаштовуються у вцілілих закутках хат… «Живемо сьогоднішнім днем, але з думкою про завтра», – кажуть жителі Нового Бикова. Власне, із думкою про завтра волонтери простору добра Goodacity нещодавно закупили та роздали місцевим мешканцям більше десятка великих теплих ковдр – адже ті, кого війна позбавила домівки, вимушені ночувати у зовсім не пристосованих для цього умовах.
…Заходимо на подвір'я до самотнього літнього чоловіка, який облаштував собі тимчасове житло у сараї. Під уламками будинку – майже все, що наживав протягом багатьох років. Кілька десятків цеглин, які залишилися від хати, акуратно складені на купку на подвір'ї. Умови у його тимчасовому помешканні – більш ніж скромні, майже спартанські, тому тепла ковдра дуже придасться.
Goodacity Добразность Шаг 2

Крок 2. Зігріти добром

У таких обставинах тепла ковдра – це добро, що зігріває… Після усіх пережитих жахіть людська турбота, особливо допомога від незнайомих людей, зворушує. І тепло щирої подяки за допомогу – як нагадування, що жодними снарядами та ракетами не знищити нашої людяності.
команда Goodacity.
Goodacity Добразность Финиш

Фініш

Час підбивати підсумки
«У часи великих випробувань нас об'єднує розуміння того, що немає малої допомоги, –кажуть волонери Goodacity. – Навіть така, здавалося б, проста та звична річ, як тепла ковдра, може подарувати відчуття затишку та турботи, дати надію на новий день, зігрітий теплом людського добра…»
Goodacity Посланники Добра
You can afford yourself the luxury of goodness!
Doing good is very simple!


Do you know a school that needs help?
Do you want to take part in our next charity event?
Do you want to know how you can help?
Write to us
Write to us!
Your personal information is confidential!
We will never spam you; our goal is to make new friends 😊
We would be grateful for your moral support; drop us a few kind words :)
By using this form you agree to our Privacy Policy.
Made on
Tilda