This Christmas, we would like to thank you for our relationship, and we are happy to share with you its inspiring results!

Giving back to the communities, where we work and live, is an important part of who we are. This year, our relationship with your company has enabled us to help people who dreamed of doing something socially important.

Part of the funds from our mutual work was directed to empower volunteers in their efforts to assist most vulnerable members of their respective communities; to help those, who have been faced with various life difficulties.

We hope that these stories of selfless desires coming to fruition through our collective work will give you a magical feeling of your inner strength this holiday season! Because for these people, each one of us is a miracle worker who made their little mission of light and kindness come true.
- Natalia Hrin
We managed…
I dream…
… to make the kids happy by replenishing the village library with brand new books. Isn't it pleasant to be involved in good deeds? Thank you!
"…of buying new books for the Velykosorochyn Public Library. It is of particular importance for the children of our village – I want them to read amazing and beautifully illustrated books about goodness, friendship, love!"
- Олена Колодяжна, Катерина
У нас вийшло…
Я мрію…
Підтримати необхідними ліками маму та дітей подарунками до свят. Сльози щастя і радості, надія і вдячність в очах цих людей – те, заради чого варто робити добрі справи!
"Подарувати надію жінці, яка страждає від тяжкої стадії онкології, але знаходить в собі сили надихати свою велику родиу та оточуючих, бо живе під девізом «Хвороба – то тимчасово, а сім`я назавжди»."
- Галина Делюрман
У нас вийшло…
Я мрію…
Створити фантастичний ланцюг добра: долучити діток до благодійного розпродажу, підтримати їх у прагненні допомагати іншим та прискорити збір коштів на реабілітаційні засоби.
"Навчити своїх учнів з незаможних родин залишатися добрими та чуйними до чужих потреб і проблем. Цього року ми хочемо підтримати дітей з інвалідністю, закупивши у них новорічні поробки, що дасть їм можливість придбати реабілітаційні засоби."
- Наталя Чернюк
У нас вийшло…
Я мрію…
Зробити зимовий запас харчів для хвостатих підопічних притулку. Турботи чекають всі, а особливо ті, хто залежить від нас найбільше. Для наших улюбленців ми є цілим світом, який став добрішим завдяки теплу наших сердець.
"Допомогти безпритульним тваринам, які особливо гостро потребують нашої турботи в зимовий період. Інколи люди своєю байдужістю завдають тваринам душевні рани, які потрібно лікувати любов'ю і опікою!"
- Валентина
У нас вийшло…
Я мрію…
Придбати теплі речі та взуття для хлопця з інвалідністю. Поняття «незначної» суми немає там, де люди опиняються у скрутних умовах. Разом долаємо біду, разом допомагаємо!
"Підтримати двох братів, які лишились самі в житті. Один із хлопців інвалід, цукровий діабет, а ця хвороба забрала ще і зір. Хлопець зовсім не бачить, з хати сам не виходить, братик його водить за руку. Молодший братик і вчиться, і працює, але їм дуже важко."
- Антоніна
У нас вийшло…
Я мрію…
Подарувати блендер, що полегшив та прискорив приготування смачних обідів для діток. Для них це не просто їжа, а втілення любові і пітримки, якої їм так не вистачає в сім`ях.
"Віддячити організації, яка безкоштовно щодня годує дітей із неблагополучних родин. Найголовніше те, що вони не просто дають теплу смачну їжу, а вони дають підтримку для дітей! З дітьми спілкуються, і вони відчувають себе в безпеці!"
- Ірина Кононова, м. Немирів
У нас вийшло…
Я мрію…
Надати клубу віру у свої сили та придбати коштовні ліки, а також продукти діабетичного харчування. Наші спільні можливості створюють новий світ, сповнений турботи про слабших!
"Надати можливість нашому «Жіночому клубу» продовжити своє існування та надалі підтримувати літніх жінок, що опинились у скрутному становищі, - допомагати їм морально, ліками та спеціальними продуктами."
- Мирослава Яким
У нас вийшло…
Я мрію…
Створити справжнє свято з дивами та виконати всі дитячі мрії, описані в листах до Санти. Ви тільки уявіть, наскільки зміцнилась у цих дітей віра в чудеса!
"Подарувати свято моїм вихованцям, які відкривають свої маленькі серденька та завжди діляться зі мною своїми мріями. Мені стає не по собі від бажань дітей з неблагополучних родин: зимова шапка або звичайна розмальовка є майже недосяжною мрією для них."
Кар'єра, професійний успіх та ріст – це важливі складові самодостатньої людини, але куди приємніше жити з відчуттям того, що ти робиш щось більше, аніж просто заробляєш гроші. Дякуємо вам!
Ми використовуємо файли cookie, щоб зберігати налаштування мови
OK
Made on
Tilda